m.st. Warszawa PRZYZNAŁO NAM DOTACJĘ do OBOZU Z TYTUSEM !

WAKACJE Z TYTUSEM- DARŁÓWKO 2023 tylko teraz super promocja!

Obniżka ceny za obóz: Zawodnicy zamiast 2400zł tylko1500zł! Osoby niestowarzyszone nie 2800, a 2500zł!

OSTATNIE WOLNE MIEJSCA! W lipcu m.st. Warszawa przyznało nam dotację do kosztów obozu, skorzystaj! Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 8- 18 lat. Warunkiem uczestnictwa jest dobry stan zdrowia i ducha!

Osobom, które opłaciły obóz po starej cenie, przysługuje zwrot różnicy w cenie lub przeksięgowanie nadpłaty w poczet składek członkowskich UKS Żoliborz na kolejny rok- ustalenia indywidualne.

TERMIN: 16- 26 SIERPNIA: 11 dób poza domem! Z Tytusem i nie tylko !!!

ZAKWATEROWANIE I WYŻYWIENIE: Ośrodek Wczasowy Baltic Resort. Darłówko Wschodnie. Pokoje z pełnym węzłem sanitarnym i domki. Trzy posiłki dziennie.

KONTO KLUBU: 10 2490 0005 0000 4530 6043 6334. Na przelewach zaliczek i opłat za obóz należy umieścić: Imię i nazwisko dziecka, rok urodzenia, telefon kontaktowy, dopisek „Darłówko 2023”.

PROGRAM: Treningi pływackie, kąpiele w morzu, biegi, gry i zabawy bieżne, plażowe i terenowe. Czytanie ze zrozumieniem XIII i XIV księgi przygód Tytusa Romka i A Tomka.

KURS RATOWNICZY: W trakcie obozu. Opłata dla zawodników 300zł niezależnie od stopnia. Młodszy Ratownik od 12 lat, ratownik WOPR od 15 lat, Ratownik Wodny- stopień zawodowy od lat 17.

KARTY UCZESTNICTWA: Obowiązkowe!!! Do pobrania ze strony klubu i samodzielnego wydruku. Oświadczenie o stanie zdrowia dziecka!!! Zbieramy przy wyjeździe

WYJAZD I POWRÓT: Przejazd w obie strony autokarem. Wyjazd- środa 16 sierpnia, zbiórka godz. 9.00, parking OSiR Żoliborz, przy boisku, Potocka 1. Powrót w sobotę - 26 sierpnia, wieczorem. Wyjazd z Darłówka po śniadaniu.

NA OBÓZ NALEŻY ZABRAĆ: Torbę, a w torbie: stroje sportowe, koszulki, stroje kąpielowe, majtki, skarpetki, także na zmianę, ręcznik, krem z filtrem, mydło, pidżamę, spodenki długie i spodnie krótkie, bluzę lub sweter, kurtkę wiatrówkę, klapki, obuwie, czapkę na głowę, dwie księgi Tytusa i już, gotowe! Acha, wskazane, aby zabrać jeszcze dobre humory i coś na kleszcze.

PROSIMY: Nie zabierać wartościowych przedmiotów, gier elektronicznych. Pieniądze w sugerowanej kwocie 20zł na dzień. Telefony osobiste mogą być deponowane u trenerów i udostępniane w ograniczonym wymiarze czasu!!!

KONTAKT: Luiza Bałdowska tel. 508019300