Obóz majowy - Olsztyn 29.04-07.05 dla klas VI SP 65 I STARSZYCH

Obozy „majowe”. Olsztyn, wiosna 2019.

Wiosenny obóz przygotowawczy dla zawodników, uczniów klas sportowych VI i starszych.

Termin: poniedziałek 29.04. – wtorek 07.05.

Zakwaterowanie i wyżywienie: Szkolne Schronisko Młodzieżowe, Hostel Relaks ul. Żołnierska 13a, 10-558 Olsztyn oraz Hotel Villa Pallas Żołnierska 4, 10-557 Olsztyn.

Wyjazd: W dniu 29 kwietnia poniedziałek, zbiórka o godzinie 09.30, parking zewnętrzny OSiR Żoliborz, Potocka 1, przy basenie. Zgłosimy OSiR, by było to możliwe.

Powrót: Dnia 7 maja, we wtorek, w godzinach wieczornych.

Przejazd w obie strony autokarem.

W programie obozu: treningi pływackie, strzeleckie, biegowe, być może wyprawy terenowe, dla najgorliwszych jeszcze, być może, wyprawa kajakiem i kąpiel w jeziorze!

Opłata za obóz: Dla zawodników opłacających na bieżąco składki członkowskie- 1000 zł wpłata do dnia 10 kwietnia na konto UKS Żoliborz. Obóz dofinansowany ze środków UKS Żoliborz. Osoby niezrzeszone i zalegające z opłatą składek członkowskich 1400zł.

KONTO BANKOWE: 10 2490 0005 0000 4530 6043 6334.

Odwiedziny rodziców: Mile widziane, prosimy dzieci nie zabierać z planowanych zajęć.

Uwagi: Telefony będą przechowywane u trenerów i wydawane młodzieży w ustalonych terminach, wolnych od zajęć. Należy zabrać stroje sportowe, ubiory pływackie i biegowe, obuwie, klapki, czapkę, dresy, bluzę wyszytą w esy floresy, koszulki, bieliznę, także na zmianę, ręcznik, szlafmycę i pidżamę i prewencyjnie jeszcze: coś na komary i na kleszcze. Marszowe spodnie i kurtkę wiatrówkę,  gotówką maksymalnie stówkę!