Obóz narciarski -Zakopane 2019

Zakopane 2019

UKS Żoliborz wraca do Zakopanego!

Zapraszamy na zimowy obóz narciarski w okresie ferii. W programie nauczanie jazdy na nartach zjazdowych w grupach dobranych pod względem umiejętności.

Wyjazd: sobota, 2 lutego 2019 r., zbiórka o godzinie 9.30 rano, parking zewnętrzny OSiR Żoliborz, Potocka 1

Powrót: sobota, 9 lutego 2019 r. w godzinach wieczornych

Przejazd w obie strony autokarem.

Wiek uczestników: od 7 lat

W programie obozu:

1. Szkolenie narciarskie na różnych stokach pod opieką instruktorów Szkoły Narciarskiej Strama
  2. Inne przygody, zabawy, wycieczki, także basen i lodowisko uzupełniające program zimowy
  3. Możliwy wyjazd na Słowację - prosimy o przekazanie paszportów przy wyjeździe

Ilość miejsc ograniczona. Lista uczestników powstaje na podstawie zaliczek i wypełnionego formularza zgłoszeniowegi (link). Decyduje kolejność wpłat.

Zaliczka: 200 zł. do dnia 10 grudnia.
Tytuł wpłat: Zakopane + imię i nazwisko uczestnika

Numer konta: 10 2490 0005 0000 4530 6043 6334

W cenie obozu: Zakwaterowanie i całodzienne wyżywienie w ośrodku Zakopiec na Jaszczurówce (link), opieka intruktorów i trenerów UKS Żoliborz, skzolenie Szkoły Narciarskiej Strama, opłata za wyciągi, przejazd autokarem, ubezpieczenie.

Obóz dofinansowany ze środków UKS Żoliborz wyłącznie dla zawodników nie zalegających z opłatami.

Opłata za obóz: zawodnicy - 1400 zł., nie zrzeszeni - 1600 zł.
Ulga za wpłatę całej kwoty w terminie zaliczki czyli do dnia 10 grudnia 2018 r. wynosi 100 zł. od dziecka dla klubowiczów i niezrzeszonych!
Rodzeństwo klubowe dodatkowa zniżka 100 zł. za drugie i kolejne dziecko.

Termin załaty za obóz: do 10 stycznia 2019 r.

Wypożyczenie nart w Zakopanem - 30 zł. za dobę / 200 zapobyt za komplet

Na obóz należy zabrać kurtkę narciarską i spodnie, obuwie zimowe, czapkę, skarpetki i skarpety narciarskie, majtki i bieliznę osobistą, także na zmianę, ręcznik, pidżamę, spodnie, ciepłe bluzy, golfy i koszulki, kosmetyki, klapki, strój kąpielowy, krem ochronny.

Sprzęt narciarski - narty z wiązaniami, buty zjazdowe dopasowane do nart, kijki, kask obowiązkowo!

Prosimy o nie zabieranie drogich urządzeń elektronicznych, przekazanie kieszonkowego trenerom przy wyjeździe w kwocie nie wyższej niż 150 zł. Każdy uczestnik ma obowiązek przestrzegać Regulaminu Obozu Sportowego UKZ Zoliborz i dostarczyć wypełnioną i podpisaną kartę uczestnika, najpóźniej przy wyjeździe!